Beszerző

Beszerző

A Nosiboo gyermekbarát orrszívó család gyártója, a pécsi ATTRACT Kft. bővülés miatt új munkatársat keres csapatába, Beszerző pozícióba. Cégünk magas hozzáadott értéket, a Nosiboo termékek prémium kategóriát képviselnek.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás magyar és nemzetközi beszállítókkal (angol nyelven)
  • Beszerzési rendelések összeállítása, nyomonkövetése, szállítások ütemezése
  • Árajánlatok bekérése, ártárgyalások lebonyolítása
  • Beszállítók versenyeztetése, költségcsökkentési lehetőségek keresése
  • Projektek beszerzési támogatása, ötlettől a megvalósításig
  • Piackutatás
  • Beszerzési vezető munkájának támogatása riportok, kimutatások készítésével

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Önálló, precíz, proaktív munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság és csapatmunkára való alkalmasság
  • Középfokú végzettség

A munkakör betöltésénél előny:

  • Beszerzési-, anyaggazdálkodási- vagy logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőségek
  • Hosszútávú perspektíva egy nemzetközileg sikeres magyar vállalatnál

You seem to be browsing from outside the EU.
You might choose one of our international sites for more relevant content.