Műszaki projektmenedzser

A Nosiboo gyermekbarát orrszívó család gyártója, a pécsi ATTRACT Kft. bővülés miatt új munkatársat keres csapatába, Műszaki projektmenedzser pozícióba.

Feladatok:

  • Meglévő és új termékek műszaki fejlesztésével, módosításaival kapcsolatos feladatok előkészítése, koordinálása, menedzselése az igény meghatározástól kezdve a gyártásba adásig, a definiált határidők betartatásával
  • Orvostechnikai és nem orvostechnikai műszaki dokumentáció elkészítésében való aktív részvétel
  • A projektekhez kapcsolódó nyilvántartások, ütemtervek elkészítése és folyamatos aktualizálása, vezetése
  • Hatékony kommunikáció támogatása a társterületek között

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Együttműködési és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Csapatorientált, szorgalmas hozzáállás
  • Precíz és önálló munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok biztos ismerete

A munkakör betöltésénél előny:

  • Releváns műszaki/ projektmenedzsment tapasztalat
  • Orvostechnikai eszközökre vonatkozó előírások ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Hosszú távú perspektíva egy nemzetközileg sikeres magyar vállalatnál

Jelentkezés Műszaki projektmenedzser pozícióra

You seem to be browsing from outside the EU.
You might choose one of our international sites for more relevant content.